Безкоштовна доставка на замовлення вартістю від 2000 грн
(068) 544 44 68 (095) 188 86 00

Жіночі вишиванки купувати


Зимовий час означає, що сезон капелюхів повернувся. Так незалежно від того, вам подобається модний бохо дисковий капелюх, 0 гімнастичний бейсбольний капелюх або класичний старий шкільний широкий колір, є капелюх, який закликає вас спеціально …

Якщо білизна за вашим вибором має деякі додаткові деталі для розбиття, то це обов’язково запропонує фігуру піжами. Весь цей час двоколірна бюстгальтер з мереживним бюстгальтером змусить своїх маленьких сестер виглядати як великі.

Ніколи не забувайте, що в чоловічих очах надягнення відповідного набору дає набагато більш складне сексуальне звернення до нього.

Щоб досягти сміливого вигляду, який буде мати всі його 2 очей на вас, спробуйте на чистому номері на високих підборах, як на фотографії нижче.

Це також факт, що жінки з прекрасними кривими типами тіла можуть хотіти вибрати тип білизни, який буде тонкий вниз. В ідеалі цей ефект працює, одночасно виділяючи форму.

Щоб відобразити всі ваші криві, виберіть комплект білизни, який охоплює ваші активи та підкреслює ваші не дуже цікаві функції.

Просто подумайте про носіння бюстгальтера для повного кружевного кружевника, щоб виділити свій більший бюст у пари з високою талією, щоб приховати будь-який шлунок живота.

Якщо ви один з тих, хто шукає сексуальну привабливість з більш консервативним підходом, спробуйте довгі та шовковисті неглиге або набори піньйору.

Багато хто з цих строгих, але також гарячих одягу поставляються з відповідними халатами, які можуть бути прив’язані низько навколо вашої талії. Це розкручуване запрошення створює занурення в декольте і дає ваше тіло льотну вертикальну лінію прямо.

Для лисинок, які мають атлетичний характер або які деякі називають “мальовничими” тілами, ваш найкращий вибір полягає у висвітленні та формуванні кривих більш очевидним.

Просто подумайте про носіння бюстгальтера для повного кружевного кружевника, щоб виділити свій більший бюст у пари з високою талією, щоб приховати будь-який шлунок живота.

ABOUT Our Store


З історією компанії, що знаходяться 10 років тому, ми завжди відчували бажання розповісти якусь повну історію нашим одягом. Тому оригінальний стиль, змішаний з андрогінним відчуттям сучасного дня, робить нас тим, що ми насправді маємо.

Нам подобається дизайнерська частина одягу так само, як і ви. Ми також впевнені, що візуальна привабливість будь-якого предмета гардеробної може бути легко інтегрована з практичністю і досягти балансу.

Останні новини


Жіночі вишиванки купувати

Зимовий час означає, що сезон капелюхів повернувся. Так незалежно від того, вам подобається модний бохо дисковий капелюх, 0 гімнастичний бейсбольний капелюх або класичний старий шкільний широкий колір, є капелюх, який закликає вас спеціально … Якщо білизна за вашим вибором має деякі додаткові деталі для розбиття, то це обов’язково запропонує фігуру піжами. Весь цей час двоколірна […]

Читати далі

Кричущий стиль королів невимовний

Куртка знову повертається до списку останніх тенденцій моди. Таким чином, ви краще одягати себе за допомогою цієї маленької, але стильної речі з вашого гардеробу. Будьте розслабленими та легкими, використовуючи ребристі або навушники, в парі з широкими джинсами або штани для бігу … Боді-спорт знову повертається до списку останніх тенденцій моди. Таким чином, ви краще одягати […]

Читати далі

Босоніжки

Хеллоуїн лише пару днів, і ми обрали наших найбільш шанованих кричащих королеви, щоб принести вам деякі натхнення стилю. Сімейний стиль “Сімейство” Addams Family “- це суміш білого й офісного стилю з готичною … Хеллоуїн лише пару днів, і ми обрали наших найвідоміших кричащих королеви, щоб принести вам деякі натхнення стилю. Сімейний стиль “Сімейство” Addams Family […]

Читати далі